5 rooms of 16m² in Prague

Na Jezerce, 140 00 Prague, Czechia

17 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Zařízený pokoj k pronájmu v Praze 4 - Nusle

Popis Dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem (minimum 3 měsíce) zařízeného útulného pokoje č. 41920 ve sdíleném 5 pokojovém bytu v ulici Na Jezerce, Praha 4 - Nusle s velmi dobrou dostupností do obchodních čtvrtí Pankrác a Brumlovka a metra Pankrác (linka C).Jedná se o dvoupodlažní byt umístěný v posledním 5. patře domu s okny do jednosměrné ulice. V přízemí bytu jsou 3 pokoje a nahoře 2 pokoje. Byt má dvě koupelny a dvě toalety. Pokoj o velikosti cca. 16 m2 je zařízen lůžkem (šířka = 140 cm), pracovním stolem se židlí a lampou, šatní skříní, policemi, lůžkovinami a povlečením, závěsy a drobným dalším vybavením. V kuchyni jsou spotřebiče jako myčka, elektrický sporák, varná deska, digestoř, lednice/mrazák, mikrovlnka a nádobí. V bytě je pračka/sušička. Praha-Nusle se nachází v blízkosti obchodní čtvrti Pankrác a Brumlovka – výborná dostupnost: stanice metra C Pankrác, stanice autobusů a tramvají jen 2 min. Procházka. Pouze 10 min. tramvají do skutečného srdce Prahy (Národní divadlo, Karlův most atd.). U metra je nákupní centrum Arkády Pankrác. Celková cena: 18.500 Kč/měsíc včetně všech energií a energií, Wi-Fi internet. Požadována vratná jistota ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Property type

room

Rooms

5

Size

16 m²

Price

17 000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Furnished

Yes

Price per m²

1063 Kč

Map

The listing is located at Na Jezerce, 140 00 Prague, Czechia

Loading map