1 room apartment of 97m² in Prague

New Town, Prague, Czechia

27 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Prostorný 3+kk, 97 m2, u Senovážného nám., Praha 1

Prostorný byt ve 2.patře cihlového domu bez výtahu v atraktivní lokalitě v centru Prahy. Z chodby, kde se nachází kuchyňský kout, se vchází do koupelny a prostředního pokoje, z něhož se vchází do zbylých dvou pokojů. Koupelna s vanou je společná s WC. Největší předností je skvělá dopravní dostupnost a občanská vybavenost. K nastěhování od .

Property type

apartment

Rooms

1

Size

97 m²

Price

27 000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Elevator

Yes

Price per m²

278 Kč

Map

The listing is located at New Town, Prague, Czechia

Loading map