2 rooms apartment of 47m² in Louny

Zahradní 2468, 440 01 Louny, Czechia

10 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem zařízeného bytu 2+kk, ul. Zahradní, Louny

Tento útulný byt 2+kk je ideální volbou pro ty, kteří hledají útulné a moderní bydlení v klidné části města Louny. Nachází se na 4. podlaží panelového domu bez výtahu v lokalitě ulice Zahradní, která je díky svému umístění ideálním místem pro bydlení. Bytová jednotka o celkové ploše 40.49 m2 nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný život. Vybavení bytu včetně nábytku a spotřebičů je moderní a vkusné a je součástí pronájmu. K dispozici je také sklep a komora, kde můžete uskladnit své věci. Dispoziční řešení: vcházíte do chodby kde naleznete velkou šatní skříň, vstupy do pokojů a WC. Prostorná kuchyň navazuje na obývací část. Byt má samostatnou koupelnu se sprchou a umyvadlem a samostatné WC. Interiér je vybaven pračkou, chladničkou s mrazákem, sedací soupravou a manželskou postelí. Nemovitost je vhodná max. pro 3 osoby. Měsíční nájem 10.000,-Kč, cena nezahrnuje měsíční zálohy za služby ve výši 4.800,- Kč. Elektřina bude převedena na nájemníka, vratná kauce 20.000,-Kč. Vytápění je zajištěno ústředním topením dálkovým zdrojem, což znamená, že se nemusíte starat o provoz a údržbu. Konstrukce panelového domu zaručuje nízké náklady na energie a tepelný komfort. V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost, jako jsou obchody, restaurace, školy, školky a další. Pokud hledáte dlouhodobý pronájem zařízeného bytu je pro vás tato nemovitost správnou volbou. Nejenže nabízí moderní a pohodlné bydlení, ale je také dobře umístěn v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Neotálejte a přijďte si prohlédnout tento skvělý byt!

Property type

apartment

Rooms

2

Size

47 m²

Price

10 000 Kč

Price per m²

213 Kč

Map

The listing is located at Zahradní 2468, 440 01 Louny, Czechia

Loading map