1 room apartment of 127m² in Příbor

nábřeží Rudoarmějců, 742 58 Příbor, Czechia

9 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem pokoje, Příbor, ul. nábřeží Rudoarmějců

Nabízíme zařízené pokoje v penzionu u řeky k dlouhodobému bydlení. Součástí ceny je internet, kabelová televize, úklid pokojů, doplňování toaletních potřeb, parkoviště s kamerovým systémem. Pokoje jsou kompletně vybavené. Každý pokoj je mezonetového typu - má patro na spaní . Výhled je na staré město a na řeku. Určeno pouze pro jednu osobu bez zvířete, zaměstnanou na základě pracovní smlouvy. Cena je včetně všech služeb a energií 9 000 Kč/měsíc. Bydlení na základě nájemní smlouvy. Nástup je možný od 8.května 2026.Jedná se o velmi klidné bydlení, náměstí, obchody, škola, vlak i bus max. 5 minut pěšky. Výborné spojení Mošnov, Kopřivnice, Nový Jičín, Frýdek-Místek. Vratná kauce ve výši jednoho nájmu a jeden nájem za zprostředkování. Více info u makléře. Doporučujeme.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

127 m²

Price

9 000 Kč

Price per m²

71 Kč

Map

The listing is located at nábřeží Rudoarmějců, 742 58 Příbor, Czechia

Loading map