1 room apartment of 15m² in Prague

K Vilkám, 107 00 Prague, Czechia

8 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 20-04-2026

Pronájem pokoje 15m²

Pronájem lůžka v pokojích Praha 10 - Dubeč, ulice K Vilkám, 15 m² Nabízíme pronájem lůžka ve vybavených pokojích ve studentském bytě, ulice K Vilkám, Praha 10 - Dubeč. Pokoje o velikosti 15m² se nachází v rekonstruovaném bytě 3+1 v cihlovém rodinném domě a náleží k němu balkon o velikosti 2,5 m². Studentský byt má kapacitu třílůžkového a dvou dvojlůžkových pokojů, které jsou samostatně uzamykatelné. V bytě je společná kuchyň, toaleta, koupelna a chodba. Nádherný výhled na celou Prahu 10 a okolí. Tato část je plná zeleně, krásných míst v panenské přírodě na procházky, turistiku, jízdu na kole, na bruslích a podobně. Dostupnost na autobus 1 minutu, na vlak 7 minut. Cesta vlakem do centra trvá 30 minut, autobusem do 45 minut. K dispozici ihned. Pouze pro nekuřáky. Bližší informace Vám poskytneme v naší realitní kanceláři.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

15 m²

Price

8 000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

20-04-2026

With balcony

Yes

Family unit

Yes

Price per m²

533 Kč

Map

The listing is located at K Vilkám, 107 00 Prague, Czechia

Loading map