2 rooms apartment of 57m² in Třebíč

Třebíč, AD MEP Třebíč, Czechia

11 900 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem byty 2+kk, 57 m2 -, výtah, balkon, sklep

Máme pro Vás exklusivní pronájem pěkného zděného bytu v OV s výtahem v klidné a žádané lokalitě v Třebíči v ulici Na Kopcích. Parkování je snadné pod okny bytu. Tento byt o dispozici 2kk se nachází v 3.NP/6 je o užitné ploše 57 m 2 a je se sklepem 3 m 2 . Byt je situován na západ, a je velice prostorný, příjemný, vzdušný. V bytě je kuchyňská linka a balkon 5 m 2 . Koupelna je s vanou, WC je zvlášť. Tento byt je umístěn v klidné lokalitě se snadným přístupem k veřejné dopravě ale i s pohodlnou pěší dostupností do obchodů nebo do přírody. Služby jsou placeny zálohově ve výši 4.500 Kč/měsíčně, nájemné je 11.900 Kč/měsíčně. Při podpisu nájemní smlouvy se skládá vratná kauce ve výši 24.000 Kč a provize realitní kanceláři. Byt je připravený k nastěhování. Pro více informací prosím volejte.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

57 m²

Price

11 900 Kč

Price per m²

209 Kč

Map

The listing is located at Třebíč, AD MEP Třebíč, Czechia

Loading map