1 room apartment of 31m² in Brno

Cejl 542/97, 602 00 Brno, Czechia

10 200 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem byty 1+kk, 22 m² - Brno - Zábrdovice

Popis projektu K dispozici od Nabízíme k pronájmu moderní a útulný byt 1+kk v lukrativní lokalitě Cejl v Brně. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží cihlové budovy a nabízí 22 m² užitné plochy. Vybavený byt je ideální pro jednotlivce nebo mladé páry a nachází se v blízkosti centra města s vynikající dostupností veřejnou dopravou - zastávka tramvaje linky 2 a 4 je přímo před domem. Cena pronájmu zahrnuje i internet. Užijte si moderní bydlení v srdci Brna! Platby: 10200,-- nájemné, 3200,-- Kč zálohy včetně internetu, kauce i provize ve výši jednoho nájmu. K dispozici od . Poznámka k ceně: detail plateb v textu inzerátu.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

31 m²

Price

10 200 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

New build

Yes

Price per m²

329 Kč

Map

The listing is located at Cejl 542/97, 602 00 Brno, Czechia

Loading map