5 rooms apartment of 105m² in Prague

Živcových, 155 00 Prague, Czechia

42 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 5+kk 105m²

Pronájem mezonetu 6+1, 105 m, s bazénem a terasou Praha 5, Stodůlky Nabízím k pronájmu výjimečný, prostorný a světlý mezonetový byt o dispozici 6+1 a celkové ploše cca 105 m. Byt se nachází v horních dvou podlažích udržovaného rodinného domu v klidné rezidenční lokalitě Praha 5 Stodůlky, v ulici Živcových. Díky své strategické poloze jen jednu zastávku od nemocnic Motol a Homolka je byt ideální volbou pro lékaře, zdravotnický personál nebo studenty lékařských fakult (vhodné i pro sdílené bydlení). Stejně tak nabízí komfortní a bezpečné zázemí pro velkou rodinu. Dispozice bytu: Srdcem bytu je obývací pokoj a samostatná kuchyně s jídelním koutem. Dále zde najdete 3 neprůchozí ložnice, koupelnu, samostatné WC a praktickou šatnu. V podkroví se nacházejí dvě menší místnosti se zkoseným stropem, které skvěle poslouží jako tiché pracovny, ateliéry, dětské herny nebo další ložnice. Nadstandardní benefity: Prostorná terasa s posezením přímo vybízí k odpočinku nebo ranní kávě na čerstvém vzduchu. Vlastní bazén: Nájemníci mají k dispozici bazén pro osvěžení během letních měsíců. Zahrada a sklad: K bytu náleží sdílený přístup na udržovanou zahradu s dílnou, kterou lze využít jako bezpečný sklad pro kola, kočárky či sportovní vybavení. Parkování pro 1 vůz možné na pozemku. Stodůlky kombinují klidné bydlení v zeleni s perfektní dostupností centra. Nemocnice Motol a Homolka jsou vzdáleny jednu stanici autobusem. Rychlé spojení na metro i do centra města. Byt je volný od 1. 5. 2026. Pokud hledáte prostor, soukromí a benefity rodinného domu v Praze, neváhejte mě Cena pronájmu : 42.000,-Kč / měsíc Energie - elektřina , plyn, voda budou převedeny na nájemce Kauce: 50.000,-Kč Provize RK : 1 měsíční nájem - 42.000,-Kč

Property type

apartment

Rooms

5

Size

105 m²

Price

42 000 Kč

Price per m²

400 Kč

Map

The listing is located at Živcových, 155 00 Prague, Czechia

Loading map