Listed 2 days ago
Ibsenova, 120 00 Prague, Czechia
87 552 Kč / month
Pronájem zařízeného bytu s balkonem Praha 2 - Vinohrady, Ibsenova Nabízíme k pronájmu atypický luxusní byt 5+1 ve 2. patře secesního domu s výtahem, který se nachází v atraktivní rezidenční čtvrti Prahy 2 - Vinohrady naproti budově Vinohradského divadla, jen pár metrů od Náměstí Míru. Plně zařízený byt s celkovou plochou 171 m² nabízí vstupní halu, prostorný obývací pokoj se vstupem na balkon, kompletně vybavenou kuchyň, jídelnu, 3 ložnice, pracovnu, 2 koupelny (jednu s vanou a jednu se sprchou + toaletou) a komoru s pračkou a sušičkou. K vybavení bytu patří dřevěné parkety, dlažba a mramorové obklady v koupelnách, vysoké stropy, bezpečnostní dveře, internet, satelit. Lokalita s výbornou dopravní dostupnosí, občanskou vybaveností, v blízkém okolí je množství restaurací, kaváren, bister, obchodů a dalších služeb. Pár kroků od domu jsou stanice tramvají, autobusů a metra. Václavské náměstí či park Riegrovy sady jsou vzdálené jen několik minut chůze Nájemné 3600 EUR měsíčně, možnost pronájmu parkovacího stání v podzemní garáži za extra 200 Eur za měsíc. Volný od 1.7. 2026, prohlídky po dohodě.
Pronájem zařízeného bytu s balkonem Praha 2 - Vinohrady, Ibsenova Nabízíme k pronájmu atypický luxusní byt 5+1 ve 2. patře secesního domu s výtahem, který se nachází v atraktivní rezidenční čtvrti Prahy 2 - Vinohrady naproti budově Vinohradského divadla, jen pár metrů od Náměstí Míru. Plně zařízený byt s celkovou plochou 171 m² nabízí vstupní halu, prostorný obývací pokoj se vstupem na balkon, kompletně vybavenou kuchyň, jídelnu, 3 ložnice, pracovnu, 2 koupelny (jednu s vanou a jednu se sprchou + toaletou) a komoru s pračkou a sušičkou. K vybavení bytu patří dřevěné parkety, dlažba a mramorové obklady v koupelnách, vysoké stropy, bezpečnostní dveře, internet, satelit.
Lokalita s výbornou dopravní dostupnosí, občanskou vybaveností, v blízkém okolí je množství restaurací, kaváren, bister, obchodů a dalších služeb. Pár kroků od domu jsou stanice tramvají, autobusů a metra. Václavské náměstí či park Riegrovy sady jsou vzdálené jen několik minut chůze Nájemné 3600 EUR měsíčně, možnost pronájmu parkovacího stání v podzemní garáži za extra 200 Eur za měsíc. Volný od 1.7. 2026, prohlídky po dohodě.
Property type
apartment
Rooms
6
Size
171 m²
Price
87 552 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Price per m²
512 Kč
The listing is located at Ibsenova, 120 00 Prague, Czechia
Loading map