Masarykovo náměstí, 564 01 Žamberk, Czechia
11 500 Kč / month
Nabízíme pronájem bytu 3+kk s terasou do vnitrobloku, 83 m 2 (plocha bytu) + 17 m 2 terasa, v centru Žamberka na Masarykově náměstí. Byt se nachází v prvním patře cihlového domu bez výtahu. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu, dvě neprůchozí ložnice, koupelna s vanou a toaletou, komora. Zaveden internet, vytápění akumulačními kamny. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 25.000,- Kč. Odměna RK 11.500 Kč. K nastěhování ihned.
Nabízíme pronájem bytu 3+kk s terasou do vnitrobloku, 83 m 2 (plocha bytu) + 17 m 2 terasa, v centru Žamberka na Masarykově náměstí. Byt se nachází v prvním patře cihlového domu bez výtahu. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu, dvě neprůchozí ložnice, koupelna s vanou a toaletou, komora.
Zaveden internet, vytápění akumulačními kamny. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 25.000,- Kč. Odměna RK 11.500 Kč. K nastěhování ihned.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
100 m²
Price
11 500 Kč
Price per m²
115 Kč
The listing is located at Masarykovo náměstí, 564 01 Žamberk, Czechia
Loading map