Listed 3 days ago

3 rooms apartment of 88m² in Brno

Střední, 662 10 Brno, Czechia

25 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 3+kk 88m²

Brno Ponava, Střední, byt 3KK, po rekonstrukci Pronájem prostorného světlého bytu 3KK + balkon + sklep, Brno Ponava, Brno město. Užívání společné menší zahrady, grilování, výsadba bylinek, rajčat aj. Volný k nastěhování. Max 2 osoby, bez dětí, bez zvířat. Byt je kompletně vybaven. Po rekonstrukci, celkový interiér po úpravě. KL + sporák elektrický. Úložná spíž na potraviny. Jídelní stůl + 2 x židle. Vstup na balkon. Pračka v technické místnosti vedle kuchyně. Koupelna se sprchovým koutem. Wc samostatné Prostorná chodba, vstupy do pokojů jednotlivě z chodby. Ložnice, dvojlůžko. Pracovna..obývací pokoj, sedací souprava. Viz foto V bytovém domě výtah, vystoupení v mezipatře. Parkování před domem. Zastávka MHD nedaleko, 200m. Kaufland, obchodní dům OC Tesco, Brněnka, benzinka. Hala Kometa. Park Lužánky, Wellnes, sauna, nově ceremoniály v sauně, bazén 50m, jediná 50tka v Brně, tenisové kurty aj.. Depozit majiteli 3 x nájemné , lze na 3 x splátku. Provize RK. Prohlídky po dohodě. Více info v RK.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

88 m²

Price

25 000 Kč

Price per m²

284 Kč

Map

The listing is located at Střední, 662 10 Brno, Czechia

Loading map