273 51 Unhošť, Czechia
27 000 Kč / month
Byt se zahradou Pronájem bytu 3+kk, 85 m², Unhošť – terasa, zahrádka + 2 parkovací stání Ve výhradním zastoupení nabízím k pronájmu krásný a prostorný byt 3+kk v novostavbě o velikosti 85 m², který se nachází v přízemí mezonetového bytu v klidné lokalitě Unhošť u Kladna. Před bytem se nachází terasa o velikosti 25 m², dále soukromá zahrádka o rozloze cca 80 m² a k dispozici jsou 2 parkovací stání. Byt disponuje luxusní kuchyňskou linkou, moderní koupelnou s vanou i sprchovým koutem, praktické vestavěné skříně a kvalitní povrchové materiály. Okna jsou opatřena elektrickými roletami na dálkové ovládání. Dispozice bytu nabízí dostatek prostoru pro rodinu i pár, který ocení pohodlí, soukromí a klidné bydlení v lukrativní části obce s výbornou dostupností do Kladna i Prahy. ✔ 3+kk, 85 m² ✔ terasa 25 m², zahrádka cca 80 m² ✔ 2 parkovací stání v ceně ✔ novostavba ✔ luxusní kuchyň a koupelna s vanou i sprchou ✔ elektrické rolety na dálkové ovládání ✔ vestavěné skříně
Byt se zahradou Pronájem bytu 3+kk, 85 m², Unhošť – terasa, zahrádka + 2 parkovací stání Ve výhradním zastoupení nabízím k pronájmu krásný a prostorný byt 3+kk v novostavbě o velikosti 85 m², který se nachází v přízemí mezonetového bytu v klidné lokalitě Unhošť u Kladna. Před bytem se nachází terasa o velikosti 25 m², dále soukromá zahrádka o rozloze cca 80 m² a k dispozici jsou 2 parkovací stání. Byt disponuje luxusní kuchyňskou linkou, moderní koupelnou s vanou i sprchovým koutem, praktické vestavěné skříně a kvalitní povrchové materiály.
Okna jsou opatřena elektrickými roletami na dálkové ovládání. Dispozice bytu nabízí dostatek prostoru pro rodinu i pár, který ocení pohodlí, soukromí a klidné bydlení v lukrativní části obce s výbornou dostupností do Kladna i Prahy. ✔ 3+kk, 85 m² ✔ terasa 25 m², zahrádka cca 80 m² ✔ 2 parkovací stání v ceně ✔ novostavba ✔ luxusní kuchyň a koupelna s vanou i sprchou ✔ elektrické rolety na dálkové ovládání ✔ vestavěné skříně
Property type
apartment
Rooms
3
Size
85 m²
Price
27 000 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
10-09-2025
Price per m²
318 Kč
The listing is located at 273 51 Unhošť, Czechia
Loading map