Ke Kříži, 104 00 Prague, Czechia
26 490 Kč / month
Pronájem bytu, 3+KK, (76 m²), s lodžií - Vivus Uhříněves, Praha 10 Pronájem moderního bytu 3+KK o celkové ploše 76 m² (včetně lodžie), situovaný v 5. patře novostavby s výtahem v rezidenčním projektu Vivus Uhříněves. Byt je nezařízený, světlý a prakticky řešený. Obývací pokoj s kuchyňským koutem má přímý vstup na lodžii s výhledem do zeleně. K dispozici jsou dále dvě samostatné ložnice, koupelna s vanou a oddělená toaleta. Kuchyňská linka je vybavená varnou deskou, troubou a digestoří. V bytě je instalovaná rekuperace pro komfortní větrání. Pár metrů od domu se nachází Billa, školy, školky, restaurace, lékárna. Měsíční nájemné - 26 490 Kč + 4 500 Kč.
Pronájem bytu, 3+KK, (76 m²), s lodžií - Vivus Uhříněves, Praha 10 Pronájem moderního bytu 3+KK o celkové ploše 76 m² (včetně lodžie), situovaný v 5. patře novostavby s výtahem v rezidenčním projektu Vivus Uhříněves. Byt je nezařízený, světlý a prakticky řešený. Obývací pokoj s kuchyňským koutem má přímý vstup na lodžii s výhledem do zeleně.
K dispozici jsou dále dvě samostatné ložnice, koupelna s vanou a oddělená toaleta. Kuchyňská linka je vybavená varnou deskou, troubou a digestoří. V bytě je instalovaná rekuperace pro komfortní větrání. Pár metrů od domu se nachází Billa, školy, školky, restaurace, lékárna. Měsíční nájemné - 26 490 Kč + 4 500 Kč.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
76 m²
Price
26 490 Kč
Price per m²
349 Kč
The listing is located at Ke Kříži, 104 00 Prague, Czechia
Loading map