Havlíčkův Brod, Nádražní, 580 01 Havlíčkův Brod, Czechia
16 000 Kč / month
103 m² pro milovníky stylu, prostoru a inspirace s charakterem ... Hledáte byt, který není jen „krabice s okny“? Nabízíme vám velkorysých 103 m² netradičního prostoru, kde se pod novou střechou potkává design s praktičností. Srdcem bytu je obrovský otevřený prostor, kde se vaří, jí a žije. Žádné zbytečné příčky, jen vzduch a světlo. Po schodech vystoupáte do patra se dvěma ložnicemi a galerií. Ideální místo pro home office, knihovnu, mini ateliér, kde budete mít klid, a přitom zůstanete v Nový kondenzační kotel se postará o teplo, kvalitní izolace nové střechy a okna zase o ticho a nízké účty. Vše v polyfunkčním domě přímo u dopravního uzlu. Do centra blízko, auto bezpečně za závorou ve dvoře. Měsíční nájem - 16 000 Kč Služby a voda - cca 1 000 Kč Energie (elektřina, plyn) - převod na nájemníka Vratná jistota - 32 000 Kč Parkování - 500 Kč (volitelné) Rezervační poplatek/odměna kanceláře - 16 000 Kč + DPH Pro více informací užijte přiloženého
103 m² pro milovníky stylu, prostoru a inspirace s charakterem ... Hledáte byt, který není jen „krabice s okny“? Nabízíme vám velkorysých 103 m² netradičního prostoru, kde se pod novou střechou potkává design s praktičností. Srdcem bytu je obrovský otevřený prostor, kde se vaří, jí a žije. Žádné zbytečné příčky, jen vzduch a světlo. Po schodech vystoupáte do patra se dvěma ložnicemi a galerií. Ideální místo pro home office, knihovnu, mini ateliér, kde budete mít klid, a přitom zůstanete v Nový kondenzační kotel se postará o teplo, kvalitní izolace nové střechy a okna zase o ticho a nízké účty.
Vše v polyfunkčním domě přímo u dopravního uzlu. Do centra blízko, auto bezpečně za závorou ve dvoře. Měsíční nájem - 16 000 Kč Služby a voda - cca 1 000 Kč Energie (elektřina, plyn) - převod na nájemníka Vratná jistota - 32 000 Kč Parkování - 500 Kč (volitelné) Rezervační poplatek/odměna kanceláře - 16 000 Kč + DPH Pro více informací užijte přiloženého
Property type
apartment
Rooms
3
Size
103 m²
Price
16 000 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
01-03-2026
New build
Yes
With parking
Yes
Price per m²
155 Kč
The listing is located at Havlíčkův Brod, Nádražní, 580 01 Havlíčkův Brod, Czechia
Loading map