4 rooms apartment of 85m² in Buchlovice

Komenského, 687 08 Buchlovice, Czechia

15 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 3+1 85 m2, Buchlovice

Pronájem bytu 3+1, Buchlovice – ulice Komenského Nabízíme k pronájmu prostorný byt o dispozici 3+1, který se nachází v klidné a vyhledávané lokalitě Buchlovic na ulici Komenského. Byt disponuje třemi neprůchozími pokoji, což zajišťuje dostatek soukromí a pohodlí pro rodinu i spolubydlení. Součástí bytu je samostatná koupelna a oddělené WC, což zvyšuje komfort každodenního bydlení. Velkou výhodou je příjemná lokalita s krásným okolím a výhledem na hrad Buchlov , který dodává bydlení jedinečnou atmosféru. Ideální volba pro rodiny, páry nebo jednotlivce, kteří hledají klidné bydlení v přírodě s dobrou dostupností služeb. Klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v dosahu Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte

Property type

apartment

Rooms

4

Size

85 m²

Price

15 000 Kč

Price per m²

176 Kč

Map

The listing is located at Komenského, 687 08 Buchlovice, Czechia

Loading map