Rašova, 149 00 Prague, Czechia
25 000 Kč / month
Pronájem bytu 3+1 s lodžii a sklepem, Praha 4 Háje Nabízíme k pronájmu prostorný byt o dispozici 3+1 o výměře 65m² s lodžií v klidné a příjemné lokalitě Praha 4 – Háje. Byt se nachází v krásném prostředí s dostatkem zeleně a dětským hřištěm v bezprostřední blízkosti, což z něj činí ideální bydlení pro rodinu. Byt je částečně vybavený a disponuje zasklenou lodžií o výměře 7m² s příjemným výhledem. K bytu náleží také sklep, který poskytuje dostatek úložného prostoru. V ložnici se nachází vestavěná stěna se skříněmi a úložnými skříňkami. Koupelna je vybavena vanou, toaleta je samostatná. Kuchyně je plně vybavená všemi spotřebiči a její součástí je okno s krásným výhledem, které zajišťuje dostatek denního světla. Velkou výhodou bytu je výborná dopravní dostupnost – v docházkové vzdálenosti se nachází metro i autobusové zastávky. Tento byt nabízí pohodlné bydlení v příjemném prostředí s veškerou občanskou vybaveností na dosah. Poplatky 5.000,-Kč a energie budou převedeny na nájemníka. Pokud Vás tato nabídka zaujala neváhejte mě Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Pronájem bytu 3+1 s lodžii a sklepem, Praha 4 Háje Nabízíme k pronájmu prostorný byt o dispozici 3+1 o výměře 65m² s lodžií v klidné a příjemné lokalitě Praha 4 – Háje. Byt se nachází v krásném prostředí s dostatkem zeleně a dětským hřištěm v bezprostřední blízkosti, což z něj činí ideální bydlení pro rodinu. Byt je částečně vybavený a disponuje zasklenou lodžií o výměře 7m² s příjemným výhledem. K bytu náleží také sklep, který poskytuje dostatek úložného prostoru. V ložnici se nachází vestavěná stěna se skříněmi a úložnými skříňkami. Koupelna je vybavena vanou, toaleta je samostatná.
Kuchyně je plně vybavená všemi spotřebiči a její součástí je okno s krásným výhledem, které zajišťuje dostatek denního světla. Velkou výhodou bytu je výborná dopravní dostupnost – v docházkové vzdálenosti se nachází metro i autobusové zastávky. Tento byt nabízí pohodlné bydlení v příjemném prostředí s veškerou občanskou vybaveností na dosah. Poplatky 5.000,-Kč a energie budou převedeny na nájemníka. Pokud Vás tato nabídka zaujala neváhejte mě Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Property type
apartment
Rooms
4
Size
65 m²
Price
25 000 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
05-05-2026
Furnished
Yes
Price per m²
385 Kč
The listing is located at Rašova, 149 00 Prague, Czechia
Loading map