4 rooms apartment of 60m² in Bílina

5. května, 418 01 Bílina, Czechia

13 800 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 3+1 60m²

Pronájem bytu 3+1, 60m, Bílina - 5.května V zastoupení majitele nabízíme do pronájmu byt 3+1 na ulici 5. května v Bílině. Byt o velikosti 60m² se nachází v prvním patře cihlového domu. Byt prošel rekonstrukcí, je zde nová kuchyňská linka včetně sporáku. V pokojích jsou na podlaze lina a byt má plastová okna. V koupelně je umyvadlo, sprchový kout a WC. Byt má elektrický kotel na podlahové topení a ohřev vody. Jsou zde větší náklady na teplo. Požadujeme vratnou kauci ve výši jednoho nájmu a sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou nájemcem. Dále se při podpisu hradí provize RK. Uvedené výměry jsou orientační. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. NeoFlow Správa Nemovitostí zajišťuje férové a bezstarostné bydlení pro nájemce i investory do nemovitostí. V každé situaci Vám naši správci pomohou - řešíme administrativu, pomoc s úřady, platby, drobné opravy i pojištění.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

60 m²

Price

13 800 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

230 Kč

Map

The listing is located at 5. května, 418 01 Bílina, Czechia

Loading map