Sanderova, 180 81 Prague, Czechia
29 000 Kč / month
Nabízíme k pronájmu krásný a nezařízený byt 2+kk o podlahové ploše 56 m² v novostavbě Marina Island, Praha 7 – Holešovice. Byt je situován v 5. patře bytového projektu s výtahem, součástí je terasa s výhledem na řeku (10 m²) a garážové stání, které je zahrnuto v ceně. Dispozice zahrnují vstupní chodbu, ložnici, komoru, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s vanou a toaletou. Kuchyň je vybavena všemi spotřebiči – indukční varná deska, digestoř, horkovzdušná trouba, myčka, lednice s mrazákem. Z obývacího pokoje i ložnice je vstup na terasu. Nonstop recepce s ostrahou a doplňkovými službami, bezpečnostní dveře, kvalitní francouzská okna s trojskly. Dřevěná podlaha a vyhřívaná dlažba v koupelně. Mnoho úložných prostor a vestavěný nábytek na míru. K dispozici je také sklep. Nadstandardní zařízení bytu odpovídá současným nárokům na komfortní a moderní bydlení. V blízkosti rezidence je plná občanská vybavenost, mnoho kvalitních restaurací, obchodů a kaváren. Holešovice jsou vyhledávanou lokalitou díky skvělé dopravní dostupnosti do centra města. K dispozici od
Nabízíme k pronájmu krásný a nezařízený byt 2+kk o podlahové ploše 56 m² v novostavbě Marina Island, Praha 7 – Holešovice. Byt je situován v 5. patře bytového projektu s výtahem, součástí je terasa s výhledem na řeku (10 m²) a garážové stání, které je zahrnuto v ceně. Dispozice zahrnují vstupní chodbu, ložnici, komoru, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s vanou a toaletou. Kuchyň je vybavena všemi spotřebiči – indukční varná deska, digestoř, horkovzdušná trouba, myčka, lednice s mrazákem. Z obývacího pokoje i ložnice je vstup na terasu.
Nonstop recepce s ostrahou a doplňkovými službami, bezpečnostní dveře, kvalitní francouzská okna s trojskly. Dřevěná podlaha a vyhřívaná dlažba v koupelně. Mnoho úložných prostor a vestavěný nábytek na míru. K dispozici je také sklep. Nadstandardní zařízení bytu odpovídá současným nárokům na komfortní a moderní bydlení. V blízkosti rezidence je plná občanská vybavenost, mnoho kvalitních restaurací, obchodů a kaváren. Holešovice jsou vyhledávanou lokalitou díky skvělé dopravní dostupnosti do centra města. K dispozici od
Property type
apartment
Rooms
2
Size
66 m²
Price
29 000 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
01-06-2026
Price per m²
439 Kč
The listing is located at Sanderova, 180 81 Prague, Czechia
Loading map