2 rooms apartment of 44m² in Brno

Šmejkalova, 616 00 Brno, Czechia

15 500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 2+kk, Brno - Žabovřesky, ul. Šmejkalova

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2+kk v městské části Brno - Žabovřesky na ulici Šmejkalova. Byt o výměře 43m 2 se nachází ve 3.NP cihlového domu bez výtahu. Byt je vhodný pro 1-2 osoby. Kuchyně je vybavena linkou včetně trouby a varné desky. Další dva pokoje se nabízí jako nezařízené. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem, toaletou a přípojkou na pračku. Možnost připojení internetu a TV. Byt se nachází v žádané lokalitě Brno-Žabovřesky, v klidné rezidenční části s výbornou dostupností služeb i přírody. Zastávky MHD jsou v dostupné vzdálenosti 5-10 minut chůze (zastávky Burianovo nám. a Bráfova). Obchody a služby – menší potraviny, kavárny, restaurace, lékárna, pošta. Příroda na dosah – pár minut od domu začíná Wilsonův les, ideální na procházky a běhání. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou firmou.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

44 m²

Price

15 500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Elevator

Yes

Price per m²

352 Kč

Map

The listing is located at Šmejkalova, 616 00 Brno, Czechia

Loading map