2 rooms apartment of 77m² in Prague

Šlikova, 169 00 Prague, Czechia

23 990 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-05-2026

Pronájem bytu 2+kk 77m²

Pronájem bytu 2+kk, 77m² s terasou 16m², sklepem 2m², Praha - Šlikova, volný IHNED Představujeme vám byt s originálně řešenou dispozicí a velkou terasou. Jde o hodně otevřeného prostoru. Hledáte byt v klidné lokalitě s výbornou dostupností do centra? Tento krásný byt 2+kk o rozloze 77 m² s terasou 16 m² je ideální volbou pro ty, kteří chtějí kombinovat komfortní bydlení a relaxaci na čerstvém vzduchu. 5. patro bez výtahu. V koupelně se nachází sprchový kout, dále najdete kuchyňskou linku s troubou, lednicí, MW, digestoří. Okna jsou plastová. K ohřevu vodu slouží bojler. Byt se nachází v atraktivní lokalitě Praha Břevnov, která nabízí skvělé spojení s centrem města i zelené plochy na dosah ruky. Srdcem bytu je prostorný obývací pokoj s kuchyní, který přechází na útulnou terasu – ideální pro letní posezení. Ložnice je dostatečně prostorná pro klidný odpočinek. Byt je k nastěhování od . Smlouva je minimálně na rok s automatickým prodloužením. V případě zájmu o prohlídku ideálně prosím napište do Jaké služby nabízíme PRO PODNÁJMNÍKY? S Garantovany Najem automaticky získáváte: - Plně pojištěný byt s non stop asistenční linkou, kdy pojištění se vztahuje navíc i na běžnou odpovědnost za škody způsobené v běžném životě, prodlouženou záruku spotřebičů o 2 roky a nebo servisní techniky v případě pojistné události (práce zámečníka, opravy havárií). - Zákaznický servis pro Vás od 7:00 – 18:00 pro řešení vašich dotazů a požadavků. T: + Technickou podporu (pro případ, že budete chtít pomoci s technickými záležitostmi na bytě. Zařídíme přepis energií. Možnost výměny bytu za větší/menší/jinde z portfolia bytů GarantovanyNajem nebo ROI Estate (Brno, Praha a další města). Podnajmout si byt nebylo nikdy snazší a efektivnější.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

77 m²

Price

23 990 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-05-2026

Elevator

Yes

Terrace

Yes

Rural

Yes

Price per m²

312 Kč

Map

The listing is located at Šlikova, 169 00 Prague, Czechia

Loading map