Hlučkova, 199 00 Prague, Czechia
25 400 Kč / month
Pronájem bytu 2+kk o výměře 70,4 m 2 (včetně balkónu 9,9 m 2 ) v klidné části Letňan. Byt ve velmi dobrém stavu se nachází ve 3. nadzemním podlaží čtyřpodlažního skeletového domu (1 podzemní podlaží). Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice a praktická komora přímo v bytě. K bytu náleží sklep. Lze pronajmout garáž 21 m 2 v suterénu domu. Ideální volba pro páry nebo jednotlivce hledající klidné a komfortní bydlení. Volný k pronájmu.
Pronájem bytu 2+kk o výměře 70,4 m 2 (včetně balkónu 9,9 m 2 ) v klidné části Letňan. Byt ve velmi dobrém stavu se nachází ve 3. nadzemním podlaží čtyřpodlažního skeletového domu (1 podzemní podlaží). Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice a praktická komora přímo v bytě.
K bytu náleží sklep. Lze pronajmout garáž 21 m 2 v suterénu domu. Ideální volba pro páry nebo jednotlivce hledající klidné a komfortní bydlení. Volný k pronájmu.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
70 m²
Price
25 400 Kč
Price per m²
363 Kč
The listing is located at Hlučkova, 199 00 Prague, Czechia
Loading map