Listed yesterday
K Vystrkovu, Dolnocholupická, 143 00 Prague, Czechia
24 000 Kč / month
Byt 2+kk s terasou a s garážovým stáním, 68 m², Praha 4 - Modřany, ul. K Vystrkovu Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu krásný byt v Rezidenci Modřanka s dispozicí 2+kk s terasou, garážovým stáním a sklepem v Praze 4, Modřanech, v klidné ulici K Vystrkovu. Byt o velikosti 58 m² s velkou terasou 10 m² se nachází ve druhém nadzemním podlaží novostavby s výtahem. Byt je nabízen nezařízený, jen kuchyňská linka je vybavena všemi vestavnými spotřebiči včetně myčky. V koupelně je vana, toaleta a přípojka na pračku. Jako úložný prostor slouží praktická komora v bytě a sklep o velikosti 3 m². K bytu náleží v ceně také garážové stání v suterénu domu /v případě pronájmu bez garážového stání bude nájemné o 1.000,- Kč měsíčně nižší/. Byt je orientován do klidného vnitrobloku se spoustou zeleně, dětským hřištěm i posezením. V bezprostřední vzdálenosti je zastávka autobusu Cukrovar Modřany, pět min pěší chůze je zastávka tramvaje Nádraží Modřany a vlak. Kompletní občanská vybavenost, 10 min autem obchodní centrum Novodvorská Plaza. Volné od 1.7. k na k nastěhování, majitel preferuje nájemce bez zvířat.
Byt 2+kk s terasou a s garážovým stáním, 68 m², Praha 4 - Modřany, ul. K Vystrkovu Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu krásný byt v Rezidenci Modřanka s dispozicí 2+kk s terasou, garážovým stáním a sklepem v Praze 4, Modřanech, v klidné ulici K Vystrkovu. Byt o velikosti 58 m² s velkou terasou 10 m² se nachází ve druhém nadzemním podlaží novostavby s výtahem. Byt je nabízen nezařízený, jen kuchyňská linka je vybavena všemi vestavnými spotřebiči včetně myčky. V koupelně je vana, toaleta a přípojka na pračku. Jako úložný prostor slouží praktická komora v bytě a sklep o velikosti 3 m².
K bytu náleží v ceně také garážové stání v suterénu domu /v případě pronájmu bez garážového stání bude nájemné o 1.000,- Kč měsíčně nižší/. Byt je orientován do klidného vnitrobloku se spoustou zeleně, dětským hřištěm i posezením. V bezprostřední vzdálenosti je zastávka autobusu Cukrovar Modřany, pět min pěší chůze je zastávka tramvaje Nádraží Modřany a vlak. Kompletní občanská vybavenost, 10 min autem obchodní centrum Novodvorská Plaza. Volné od 1.7. k na k nastěhování, majitel preferuje nájemce bez zvířat.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
68 m²
Price
24 000 Kč
Price per m²
353 Kč
The listing is located at K Vystrkovu, Dolnocholupická, 143 00 Prague, Czechia
Loading map