2 rooms apartment of 58m² in Prague

U Plynárny, 101 01 Prague, Czechia

26 990 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 2+kk 58m²

Pronájem bytu 2+kk, U Plynárny, Michle, 26990 Kč/měs, 58 m² K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný částečně vybavený designový byt o dispozici 2kk v dobře dostupné lokalitě Praha - Michle. Byt o celkové výměře 58 m² se nachází v 6. NP s výtahem. K bytu náleží sklep o velikosti cca 2 m². Použité materiály, nábytek a doplňky jsou v nadstandardním provedení. Sanita v koupelně je v luxusním provedení. V bytě jsou krásné parkety a kvalitní dlažba, záclony, závěsy a designová světla. V bytě je také kvalitní klimatizace. V okolí domu najdeme veškerou infrastrukturu, MHD. Klidný dům, velmi dobře dostupné do centra. Byt je volný k nastěhování . Energetická třída: G (průkaz nedodán).

Property type

apartment

Rooms

2

Size

58 m²

Price

26 990 Kč

Price per m²

465 Kč

Map

The listing is located at U Plynárny, 101 01 Prague, Czechia

Loading map