2 rooms apartment of 57m² in Brno

Leitnerova, 601 67 Brno, Czechia

28 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 24-03-2026

Pronájem bytu 2+kk 57m²

Pronájem bytu 2+kk 57 m² Leitnerova, Brno - Staré Brno Bydlet v centru a přitom mít klid, prostor a vlastní parkování? V Brně je to kombinace, která se neobjevuje často. Na ulici Leitnerova v širším centru Brno nabízíme k pronájmu stylový byt o dispozici 2+kk a rozloze 57 m², který doplňuje prostorná terasa o velikosti 12 m². Místo, kde si ráno dáte kávu, večer sklenku vína a na chvíli zapomenete, že jste jen pár minut od pulzujícího centra města. Byt se nachází v historickém domě po kompletní a citlivé rekonstrukci, která propojuje atmosféru starého Brna s moderním komfortem. Interiér je kompletně zařízený, takže si nemusíte dělat starosti s vybavením – stačí si přivézt osobní věci a můžete bydlet. Dominantou bytu je světlý obytný prostor s kuchyní a jídelní částí, který plynule navazuje na terasu. Ložnice nabízí dostatek soukromí a celý byt působí velmi vzdušně a příjemně. A teď jeden z největších benefitů, který v centru města opravdu oceníte – součástí pronájmu je také vlastní parkovací stání. V lokalitě, kde je parkování často boj, je to obrovská výhoda a každodenní úspora času i nervů. Leitnerova patří mezi místa, odkud máte vše doslova na dosah – kavárny, restaurace, obchody, parky i zastávky MHD. Do historického centra se dostanete během pár minut chůze. Pokud hledáte komfortní městské bydlení bez kompromisů, tenhle byt stojí za pozornost. K bytu náleží také garážové stání za příplatek 4.000 Kč/měsíc. Nastěhování je možné od . Podmínky pronájmu: - vratná kauce: 2 měsíční nájmy - provize RK: 1 měsíční nájem Rád vám byt osobně představím na prohlídce.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

57 m²

Price

28 000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

24-03-2026

Price per m²

491 Kč

Map

The listing is located at Leitnerova, 601 67 Brno, Czechia

Loading map