Listed 2 days ago

2 rooms apartment of 50m² in Prague

Žižkov, Praha 3, Czech Republic

31 900 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

Pronájem bytu 2+kk 50m²

Nabízí, pronájem, byty 2+kk Rixdorfská, Praha - Žižkov Home Real Estate v zastoupení majitele nabízí k pronájmu krásný byt o dispozici 2+kk se zahradou a výhledem do parku v projektu Na Vackově v těsné blízkosti parku Židovské pece – Praha 3. K nastěhování od 1. června 2026. Byt je kompletně zařízení nábytkem. má podlahovou plochu 49,63 m² a nabízí prostornou terasu 5,90 m² se vstupem na soukromou zahradu o velikosti 57,53 m² s krásným výhledem do parku Židovské pece. Dispozice: - obývací pokoj s kuchyňským koutem - samostatná ložnice - koupelna s WC - předsíň - terasa - soukromá zahrada Součástí pronájmu je také garážové parkovací stání. Byt se pronajímá kompletně zařízený nábytkem a je připraven k nastěhování od 1. 6. 2026. Velkou výhodou je klidná lokalita, novostavba, vlastní zahrada, výhled do zeleně a výborná dostupnost do centra Prahy. Lokalita – Praha 3, Žižkov: Rezidence se nachází v ulici Rixfdorská přímo u oblíbeného parku Židovské pece, který patří mezi nejkrásnější zelené zóny v širším centru Prahy. Lokalita spojuje výhody moderního městského života s dostatkem zeleně a možností aktivního odpočinku. Žižkov patří dlouhodobě mezi nejvyhledávanější pražské čtvrti díky své atmosféře, kulturnímu životu a ideálnímu spojení městského komfortu a zeleně. V bezprostředním okolí naleznete: - restaurace, kavárny a bistra, - supermarket a obchodní centra, - fitness a sportovní centra, - školy, školky a zdravotnická zařízení, - lékárny, banky a další služby. Výborná je také dopravní dostupnost: - tramvajové a autobusové zastávky v pěší vzdálenosti, - rychlé spojení do centra města, - stanice metra Želivského v blízkosti. Měsíční nájemné: 31 900 Kč + poplatky: 6 000 Kč + elektřina: cca 1 500 Kč Internet: nájemce si zajišťuje samostatně Kauce: 1 měsíční nájem. Provize RK: 1 měsíční nájem. Parkovací stání je v ceně nájmu. K nastěhování od 1. června 2026. V případě zájmu o více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte Rádi se Vám budeme věnovat.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

50 m²

Price

31 900 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

638 Kč

Map

The listing is located at Žižkov, Praha 3, Czech Republic

Loading map