2 rooms apartment of 44m² in Brno

Spodní, 625 00 Brno, Czechia

15 680 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 2+kk 44m²

Pronájem bytu 2+kk - Brno, Spodní Hledáte pronájem bytu 2+kk v Brně - Bohunicích? Byt se nachází v 10. NP bytového domu s výtahem, okna jsou orientovaná na východ. Při podpisu rezervační a nájemní smlouvy se hradí nájemné 15.680 Kč + zálohy na energie 4.000 Kč (el. se převádí na nájemníka), vratná kauce 20.000 Kč a provize za zprostředkování 16.000 Kč. Byt bude volný od . V případě zájmu mne neváhejte

Property type

apartment

Rooms

2

Size

44 m²

Price

15 680 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Elevator

Yes

Price per m²

356 Kč

Map

The listing is located at Spodní, 625 00 Brno, Czechia

Loading map