2 rooms apartment of 43m² in Hluboká nad Vltavou

U Parku, 373 41 Hluboká nad Vltavou, Czechia

15 250 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 18-09-2025

Pronájem bytu 2+kk 43m²

Pronájem bytu 2+kk 43 m² + 5 m² terasa, Hluboká nad Vltavou Částečně vybavený byt s terasou, parkovacím stáním a sklepem se nachází v nově vystavené rezidenci U Zámeckého parku na Hluboké nad Vltavou. Vnitřní dispozice bytu nabízí vstupní halu, doplněnou vestavěnou šatní skříní, samostatnou ložnici, hlavní obytnou část s vybavenou moderní kuchyňskou linkou, včetně spotřebičů (lednice s mrazákem, myčka, indukční varná deska, horkovzdušná trouba, digestoř) a klimatizací. Z hlavní obytné místnosti je přímý vstup na terasu s výhledem do okolí. V neposlední řadě moderní koupelnu se sprchovým koutem a toaletu. V ceně bytu je zahrnutý sklep, za příplatek 750,-Kč je k dispozici vyhrazené parkovací stání. V sousední přizemní budově se nachází mateřská škola a vyhlášená jen pár minut chůze od domu naleznete zastávku autobusu, základní školu, obchod s potravinami, poštu, hřiště, kino, zámek, golfové hřiště, cyklostezku a další občanskou vybavenost, která Vám zajistí dostatek kulturního či sportovního vyžití. K dispozici od . Bez domácích mazlíčků. Doporučujeme.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

43 m²

Price

15 250 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

18-09-2025

Furnished

Yes

New build

Yes

Terrace

Yes

Price per m²

355 Kč

Map

The listing is located at U Parku, 373 41 Hluboká nad Vltavou, Czechia

Loading map