Listed 4 days ago

2 rooms apartment of 37m² in Prague

Olštýnská, 181 01 Prague, Czechia

19 500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 10-05-2026

Pronájem bytu 2+kk 37m²

Moderní 2+kk po rekonstrukci Praha 8 Troja V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu světlý a moderně zrekonstruovaný byt o dispozici 2+kk a výměře 36,7 m², situovaný ve vyhledávané lokalitě Praha 8 – Troja. Byt se nachází v 5. patře udržovaného domu s recepcí a nepřetržitou technickou podporou 24/7. Východní orientace zajišťuje příjemně prosvětlený a vzdušný prostor. Interiér prošel kompletní rekonstrukcí s důrazem na čistý moderní design a komfortní bydlení. Dominantou bytu je nová kuchyňská linka vyrobená na míru s vestavěnými spotřebiči, která elegantně navazuje na obytný prostor. Součástí vybavení jsou vestavěné spotřebiče, indukční varná deska, vestavěná myčka nádobí, mikrovlnná trouba, vestavěná lednice, vestavěná skříň, okenní žaluzie a bezpečnostní vstupní dveře. Dispozici tvoří vstupní chodba, samostatná ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Velkým benefitem je kompletní občanská vybavenost v bezprostředním okolí domu, obchodní centrum Krakov, výborná dostupnost MHD i možnost pohodlného parkování přímo před domem. Lokalita zároveň nabízí dostatek zeleně, cyklostezky, procházky podél řeky i blízkost ZOO a botanické zahrady. Byt je ideální volbou pro jednotlivce nebo pár hledající moderní a klidné bydlení v atraktivní části Prahy a je k nastěhování ihned. Měsíční náklady Nájemné: 19 500 Kč / měsíc Zálohy na služby pro 1 osobu: 4 847 Kč / měsíc Elektřina: 1 000 Kč / měsíc Kauce: 19 500 Kč Provize RK: 1 měsíční nájem Neváhejte nás

Property type

apartment

Rooms

2

Size

37 m²

Price

19 500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

10-05-2026

New build

Yes

Parking

Yes

Price per m²

527 Kč

Map

The listing is located at Olštýnská, 181 01 Prague, Czechia

Loading map