2 rooms apartment of 129m² in Brno

Skácelova, 612 00 Brno, Czechia

30 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-02-2026

Pronájem bytu 2+kk 129m²

Pronájem bytu 2+kk, ul. Skácelova, Brno, Královo Pole Hledáte plně vybavené kvalitní bydlení v blízkosti veškeré občanské vybavenosti ? Pak právě pro vás mám nabídku krásného, plně vybaveného bytu v rodinném domě s parkovacím stáním na ul. Skácelova, Brno, Královo Pole. Byt se nachází ve druhém podlaží rodinného domu s podlahovou plochou 129 m², terasou 16 m² s posezením a krásným výhledem do vnitrobloku rodinných domů. Dispozice bytu - vstupní schodiště s úložným prostorem , - prostorná kuchyně s veškerými funkčními spotřebiči (indukční varná deska, el. trouba, digestoř, mikrovlnka, myčka, lednička s mrazničkou, nechybí zde ani nádobí , talíře, sklenice, příbory... ) , jídelní stůl se židlemi, samostatná toaleta s umyvadlem a oknem, - koupelna se sprchovacím koutem, rohovou vanou, umyvadlem, vybavena automatickou pračkou, samostatnou sušičkou prádla, - technická místnost , - ložnice s manželským dvou lůžkem, vestavná šatní skříň, - obývací pokoj s přístupem přes francouzské okno na terasu s posezením a výhledem do zeleně. V části nad kuchyní se nachází otevřená místnost s lůžkem , který je vhodný pro případnou návštěvu, popřípadě lze místnost využít jako pracovnu. Celý byt je klimatizován. Byt je nachystán k okamžitému nastěhování, do bytu si přineste pouze osobní věci a můžete krásně bydlet. K parkování je určené jedno místo přímo před domem. Měsíční nájemné je 30.000,- Kč + 5.000,- Kč za služby vč. internetu. Kauce jeden měsíční nájem 35.000,- Kč při podpisu nájemní smlouvy. Byt je vhodný pro bezdětný manželský pár, cizince. Není vhodný pro studenty . Majitelé si vyhrazují právo, zvolit si nájemce dle vlastních kritérií. Pokud vás nabídka zaujala , neváhejte mne

Property type

apartment

Rooms

2

Size

129 m²

Price

30 000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-02-2026

Terrace

Yes

Parking

Yes

Family unit

Yes

Price per m²

233 Kč

Map

The listing is located at Skácelova, 612 00 Brno, Czechia

Loading map