2 rooms apartment of 106m² in Vestec

Ve Stromkách, 252 50 Vestec u Prahy, Czechia

22 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

Pronájem bytu 2+kk 106m²

Pronájem bytu 2+kk v OV, 106 m², ul. Ve Stromkách, Vestec Je Vám Vaše 2+kk příliš těsné? Tak v tomto velkoryse řešeném bytě pocit stísněnosti mít nebudete. K tomu si budete užívat výhledy do zeleně okolních zahrad. Jde o nabídku dlouhodobého pronájmu atypického bytu o velikosti 106 m² ve Vestci u Prahy. Byt je orientovaný na tři světové strany – ložnice (cca 15 m²) na východ s lodžií (4,4 m²) a otevřený obytný prostor je na východ, jih i západ. Z obývacího pokoje je vstup na lodžii (4,8 m²) orientovanou na západ do klidného vnitrobloku nad zahrady. V případě potřeby dvou ložnic lze zhotovit příčku, a byt bude dispozičně 3+kk. Byt se pronajímá částečně zařízený. V koupelně je prostorná rohová vana, WC a umyvadlo. Komora v bytě a sklep umístěný na chodbě před bytem poskytují dostatek úložného prostoru. Vytápění a ohřev vody je plynovým kotlem společným pro jeden vchod, tj. 7 bytů. Volný od . Vhodné pro nekuřáky. Dobrá dopravní dostupnost - autem do 10 min na metro Chodov nebo Opatov, cca 20 min do centra, 5 minut pěšky je zastávka autobusu směr Opatov - jízda trvá cca 12 min nebo 20 min na metro Budějovická. Vestec je velmi aktivní obec. Pořádají se zde sportovní a kulturní akce. Umístění láká na procházky například do blízkého Průhonického parku či kolem Vesteckého rybníku, kde je i venkovní posilovna, nebo do Kunratic. Síť cyklostezek. Rodiče s dětmi jistě uvítají, že je v obci mateřská škola, rodinné centrum s mnoha aktivitami nejen pro děti, školní autobus pro ZŠ na Chodově. Senioři mají velmi akční klub seniorů. Také je zde Pošta, HyperAlbert, obchodní centrum: Billa, lékárna, DM drogerie, Pet centrum, Bageterie, pekárna, 2 čerpací stanice, několik dětských hřišť, kadeřnictví, fotbalové hřiště, tenis centrum, multifunkční hřiště, několik restaurací, cukrárna, kavárna. Možnost dalšího využití občanské vybavenosti v nedaleké Jesenici. Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

106 m²

Price

22 000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Furnished

Yes

New build

Yes

Family unit

Yes

Price per m²

208 Kč

Map

The listing is located at Ve Stromkách, 252 50 Vestec u Prahy, Czechia

Loading map