Chržínská, 273 24 Velvary, Czechia
16 000 Kč / month
Pronájem bytu 2+1, 78 m² K pronájmu nabízíme prostorný a světlý byt v podkrovní mansardě o dispozici 2+1, situovaný v ulici Chržínská ve Velvarech. Byt zaujme především svou velkorysou dispozicí a příjemnou atmosférou. K dispozici je prakticky řešená kuchyň, prostorná koupelna a velký obývací prostor se vstupem na střešní terasu, která nabízí ideální místo k odpočinku. Součástí obývací části je také zvýšené patro, které lze využít jako další spací prostor nebo praktické úložné zázemí. Byt dále disponuje útulnou ložnicí. Nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí a je připravena k okamžitému nastěhování.
Pronájem bytu 2+1, 78 m² K pronájmu nabízíme prostorný a světlý byt v podkrovní mansardě o dispozici 2+1, situovaný v ulici Chržínská ve Velvarech. Byt zaujme především svou velkorysou dispozicí a příjemnou atmosférou. K dispozici je prakticky řešená kuchyň, prostorná koupelna a velký obývací prostor se vstupem na střešní terasu, která nabízí ideální místo k odpočinku.
Součástí obývací části je také zvýšené patro, které lze využít jako další spací prostor nebo praktické úložné zázemí. Byt dále disponuje útulnou ložnicí. Nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí a je připravena k okamžitému nastěhování.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
78 m²
Price
16 000 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
With terrace
Yes
Price per m²
205 Kč
The listing is located at Chržínská, 273 24 Velvary, Czechia
Loading map