3 rooms apartment of 67m² in Frýdek-Místek

Jiráskova, 738 01 Frýdek-Místek, Czechia

19 500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-03-2026

Pronájem bytu 2+1 67m²

Pronájem bytu 2+1 67 m², Frýdek-Místek - Frýdek Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kompletně zrekonstruovaný rodinný dům se dvěma samostatnými bytovými jednotkami v klidné části Frýdku-Místku. Dům je pronajímán výhradně jako celek. Cena za oba byty je 39500 Kč Celková pronajímaná plocha činí cca 190 m² + zahrada cca 650 m². Dům má 3 podlaží: sklepní prostory (cca 25 m²), v 1. NP byt 2+1 (67 m²), ve 2. NP byt 2+1 (80 m²). Byty lze zcela oddělit nebo propojit vnitřními dveřmi, každý má samostatný vstup. Dům je po kompletní rekonstrukci (02/2025) – nová střecha, zateplení, okna s trojskly, nové rozvody, kuchyně, koupelny, podlahy i dveře. Vytápění a ohřev vody plynovým kotlem. Součástí pronájmu je oplocená zahrada s terasou, úložná místnost cca 18 m² a pěkný výhled na Beskydy včetně Lysé hory.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

67 m²

Price

19 500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-03-2026

Garden

Yes

New build

Yes

Terrace

Yes

Price per m²

291 Kč

Map

The listing is located at Jiráskova, 738 01 Frýdek-Místek, Czechia

Loading map