3 rooms apartment of 57m² in Český Krumlov

Sídliště Plešivec, 381 01 Český Krumlov, Czechia

13 500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-05-2026

Pronájem bytu 2+1 57m²rezervováno

Pronájem byt 2+1, 57m², Český Krumlov, Plešivec Nabízíme k pronájmu byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a celkové výměře 57 m², který se nachází v 5. patře panelového domu s výtahem v oblíbené lokalitě Sídliště Plešivec v Českém Krumlově. Byt nabízí pohodlné bydlení s praktickým zázemím a s dobrou občanskou vybaveností. Dispozice bytu je velmi dobře řešena: předsíň s chodbou, koupelna s vanou a s WC. Byt disponuje dvěma samostatnými místnostmi, které poskytují dostatek soukromí. Kuchyně je oddělená, což ocení jak pár, tak menší rodina. Kuchyňská linka prošla rekonstrukcí, jinak je byt v původním, avšak udržovaném stavu s novou výmalbou, dveřmi, světly, vypínači a zásuvkami. Byt bude pronajímán částečně vybaven: kuchyňská linka se sporákem, digestoří a troubou, lednice, postel s matracemi, televize. Součástí pronájmu je sklepní kóje. V domě je možné využívat také společné prostory – kolárnu. Měsíční nájemné činí 13 500 Kč. Zálohy na služby jsou přibližně 3 450 Kč dle počtu osob (včetně záloh na elektřinu, plyn a internet). Majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů, tj. 27 000 Kč a upřednostňuje slušného a dlouhodobého nájemníka. Provize realitní kanceláře činí jeden měsíční nájem + 21 % DPH. Byt je k nastěhování ihned. Doporučuji osobní prohlídku nemovitosti.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

57 m²

Price

13 500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-05-2026

Elevator

Yes

Price per m²

237 Kč

Map

The listing is located at Sídliště Plešivec, 381 01 Český Krumlov, Czechia

Loading map