3 rooms apartment of 56m² in Most

tř. Budovatelů, 434 01 Most, Czechia

8 500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 2+1 56m²

Pronájem bytu 2+1, tř. Budovatelů 2367/56, Most Nabízíme k pronájmu hezký byt o dispozici 2+1 a výměře 56 m² na adrese tř. Budovatelů 2367/56 v Mostě. Bytová jednotka se nachází v přízemí domu s výtahem. V kuchyni je vkusná rohová kuchyňská linka se všemi spotřebiči. V koupelně je prostorná vana se sprchovou zástěnou, umyvadlová skříňka se zrcadlem a WC. Místnosti jsou prostorné. Interiér je laděn do příjemných barev, nábytek je ve dřevě. Na chodbě se nachází skříň, která nabízí dostatek úložných prostor. Veškerá občanská vybavenost v těsném dosahu včetně škol, školek, obchodů i MHD. Neváhejte nás Volný ihned. Čisté nájemné: 8 500,- Kč Zálohy: Teplo: 1 000,- Kč Teplá voda: 500,- Kč Studená voda: 400,- Kč Energie společných prostor: 100,- Kč Celkem zálohy za 1 osobu: 2 000,- Kč Každá další osoba: 900,- Kč Celkem nájemné včetně záloh za 1 osobu: 10 500,- Kč Kauce: 17 000,- Kč Provize: 5 000,- Kč Energie se přepisují na nájemníka.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

56 m²

Price

8 500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Elevator

Yes

Price per m²

152 Kč

Map

The listing is located at tř. Budovatelů, 434 01 Most, Czechia

Loading map