Město, Karlovarský, Czech Republic
10 000 Kč / month
Pronájem bytu 2+1 na ul. Mikuláškova v Přerově Realitní kancelář nabízí k pronájmu byt 2+1 o výměře 43 m² v klidné lokalitě ul. Mikuláškova v Přerově. Byt se nachází ve 2. patře, náleží k němu balkón a sklep. Nájem je ve výši 10.000,- Kč, zálohy spojené s užíváním bytu jsou ve výši 2.000,- Kč/měs. (výše záloh je nastavena pro jednu osobu). Zálohy na elektřinu si hradí nájemce sám na své jméno. Bytový dům je situován v klidné lokalitě, k dispozici je veškerá občanská vybavenost, škola, školka, dětské hřiště, dopravní dostupnost zajištěna MHD. Kauce ve výši 20.000,- Kč + provize RK ve výši 10.000,- Kč. V případě zájmu
Pronájem bytu 2+1 na ul. Mikuláškova v Přerově Realitní kancelář nabízí k pronájmu byt 2+1 o výměře 43 m² v klidné lokalitě ul. Mikuláškova v Přerově. Byt se nachází ve 2. patře, náleží k němu balkón a sklep. Nájem je ve výši 10.000,- Kč, zálohy spojené s užíváním bytu jsou ve výši 2.000,- Kč/měs. (výše záloh je nastavena pro jednu osobu).
Zálohy na elektřinu si hradí nájemce sám na své jméno. Bytový dům je situován v klidné lokalitě, k dispozici je veškerá občanská vybavenost, škola, školka, dětské hřiště, dopravní dostupnost zajištěna MHD. Kauce ve výši 20.000,- Kč + provize RK ve výši 10.000,- Kč. V případě zájmu
Property type
apartment
Rooms
3
Size
43 m²
Price
10 000 Kč
Price per m²
233 Kč
The listing is located at Město, Karlovarský, Czech Republic
Loading map