3 rooms apartment of 42m² in Olomouc

Rejskova, 779 00 Olomouc, Czechia

13 990 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

Pronájem bytu 2+1 42m²

Podnájem bytu 2+1 42 m², Rejskova - Olomouc Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k podnájmu byt o dispozici 2+1 ve 2. NP a celkové výměře 42 m². Kuchyňská linka je vybavená troubou s varnou deskou, digestoří a spoustou úložného prostoru. Pokoje jsou nevybavené. V koupelně je sprcha a umyvadlo se zrcadlem. Byt se podnajímá za 13 990 Kč + cca 3 000 Kč služby (včetně internetu) + energie. Cena včetně energií a služeb je tedy cca 18 000 Kč. Před nastěhováním se hradí provize RK 20 000 Kč a vratná kauce 34 000 Kč (platbu lze v případě zájmu rozdělit). Pokud mě budete Těším se na setkání, Adam. --- O tento byt a budoucí podnájemníky se stará BytNej - služba, která vyřeší všechny Vaše technické i administrativní požadavky, pojistí Vaši domácnost a pomůže na cestě k vlastnímu bydlení.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

42 m²

Price

13 990 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Price per m²

333 Kč

Map

The listing is located at Rejskova, 779 00 Olomouc, Czechia

Loading map