Listed 3 days ago
Šlikova, 169 00 Prague, Czechia
16 000 Kč / month
K dlouhodobému pronájmu Vám nabízíme byt o dispozici 1+kk a celkové užitné ploše cca 30m 2 , umístěný na pražském Břevnově. Byt, nacházející se ve čtvrtém nadzemním podlaží (bez výtahu) cihlového činžovního domu. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny s toaletou a předsíně. Byt má základní kuchyňskou linku s varnou deskou a lednicí. V předsíni velká šatní skříň a menší botník. Ústřední topení, ohřev vody pomocí el. boileru. Koupelna s vanou a topným žebříkem. Toaleta odděleně. Byt je díky své velikosti vhodný pro jednu osobu bez zvířete (případně mladý pár). Celý dům, včetně vnitřních prostor, je v dobrém a udržovaném stavu. Praha 6 nabízí kompletní občanskou vybavenost. V blízkosti domu je park Ladronka skvělý k procházkám i sportovnímu vyžití. Tramvajová zastávka Drinopol cca 200m od domu. Preferujeme nájemní smlouvu na dobu min. 1 roku. Kauce ve výši dvou měsíčních nájmů + poplatky. Nájemce nehradí provizi RK. Byt je k dispozici ihned nebo po dohodě. Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
K dlouhodobému pronájmu Vám nabízíme byt o dispozici 1+kk a celkové užitné ploše cca 30m 2 , umístěný na pražském Břevnově. Byt, nacházející se ve čtvrtém nadzemním podlaží (bez výtahu) cihlového činžovního domu. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny s toaletou a předsíně. Byt má základní kuchyňskou linku s varnou deskou a lednicí. V předsíni velká šatní skříň a menší botník. Ústřední topení, ohřev vody pomocí el. boileru. Koupelna s vanou a topným žebříkem. Toaleta odděleně. Byt je díky své velikosti vhodný pro jednu osobu bez zvířete (případně mladý pár).
Celý dům, včetně vnitřních prostor, je v dobrém a udržovaném stavu. Praha 6 nabízí kompletní občanskou vybavenost. V blízkosti domu je park Ladronka skvělý k procházkám i sportovnímu vyžití. Tramvajová zastávka Drinopol cca 200m od domu. Preferujeme nájemní smlouvu na dobu min. 1 roku. Kauce ve výši dvou měsíčních nájmů + poplatky. Nájemce nehradí provizi RK. Byt je k dispozici ihned nebo po dohodě. Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
33 m²
Price
16 000 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Elevator
Yes
Price per m²
485 Kč
The listing is located at Šlikova, 169 00 Prague, Czechia
Loading map