Listed yesterday
Letňany, Praha 18, Czech Republic
20 000 Kč / month
Pronájem bytu 1+kk, 39 m², Praha - Letňany Volné od . Nabízíme k prodeji světlý byt o dispozici 1+kk, velikosti 39 m² + 11 m² lodžie, ve velmi klidné oblasti pražských Letňan. Byt se nachází v 6. nadzemním podlaží bytového domu z roku 2012 se dvěma výtahy. Díky umístění ve vyšším podlaží poskytuje byt hezký výhled. Byt sestává z obytné místnosti, koupelny, předsíně, komory a terasy. Obytná místnost disponuje velkým zasklením a je tak velice světlá. Západní orientace zajišťuje na terase dostatek odpoledního slunce. Lokalita skýtá velmi dobré možnosti aktivního trávení volného času. V docházkové vzdálenosti Lesopark Letňany pro outdoorové vyžití a pro indoor je zde Jungle sport park s lezeckou stěnou, fitness i jump parkem přímo u domu. Veškeré nákupy lze vyřešit v nedalekém OC Letňany, ostatní občanská vybavenost také v blízkém okolí. Dobré je také spojení autem do centra a hlavně na okraj Prahy, zastávka MHD bus 4min pěšky. Metro C vzdáleno čtyři zastávky autobusu. Byt je vybavený. Preferován je dlouhodobý pronájem. Nájem 20.000,-Kč + poplatky 5.000,-Kč za 2 osoby. Elektřina se převádí na nájemníka. Kauce 25.000,-Kč, provize realitní kanceláři 25.000,-Kč.
Pronájem bytu 1+kk, 39 m², Praha - Letňany Volné od . Nabízíme k prodeji světlý byt o dispozici 1+kk, velikosti 39 m² + 11 m² lodžie, ve velmi klidné oblasti pražských Letňan. Byt se nachází v 6. nadzemním podlaží bytového domu z roku 2012 se dvěma výtahy. Díky umístění ve vyšším podlaží poskytuje byt hezký výhled. Byt sestává z obytné místnosti, koupelny, předsíně, komory a terasy. Obytná místnost disponuje velkým zasklením a je tak velice světlá. Západní orientace zajišťuje na terase dostatek odpoledního slunce. Lokalita skýtá velmi dobré možnosti aktivního trávení volného času.
V docházkové vzdálenosti Lesopark Letňany pro outdoorové vyžití a pro indoor je zde Jungle sport park s lezeckou stěnou, fitness i jump parkem přímo u domu. Veškeré nákupy lze vyřešit v nedalekém OC Letňany, ostatní občanská vybavenost také v blízkém okolí. Dobré je také spojení autem do centra a hlavně na okraj Prahy, zastávka MHD bus 4min pěšky. Metro C vzdáleno čtyři zastávky autobusu. Byt je vybavený. Preferován je dlouhodobý pronájem. Nájem 20.000,-Kč + poplatky 5.000,-Kč za 2 osoby. Elektřina se převádí na nájemníka. Kauce 25.000,-Kč, provize realitní kanceláři 25.000,-Kč.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
39 m²
Price
20 000 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Elevator
Yes
Terrace
Yes
Price per m²
513 Kč
The listing is located at Letňany, Praha 18, Czech Republic
Loading map