1 room apartment of 38m² in Prague

Olgy Havlové, 130 24 Prague, Czechia

18 490 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

Pronájem bytu 1+kk 38m²

Podnájem hezkého bytu 1+kk s lodžií, 38 m², u parku na Praze 3 - Žižkov Vzhledem k vysokému zájmu o námi inzerované nemovitosti žádáme všechny vážné zájemce o prohlídky, aby nás pro rychlý a efektivní postup Nabízíme k podnájmu hezký byt o dispozici 1+kk s celkovou výměrou 38 m² a lodžií o výměře 2,1 m² orientovanou do klidného a udržovaného areálu se zahradou. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží novostavby v rezidenčním projektu Byty Na Vackově. V rohu obytné místnosti se nachází plně vybavená kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (lednice, myčka, trouba, mikrovlnná trouba) a varná indukční deska s digestoří. V místnosti zůstává dále nástěnná TV. Prostorná koupelna se sprchovým koutem je vybavena kombinovanou pračkou se sušičkou a velkou koupelnovou skříní s košem na prádlo. V předsíni jsou úložné prostory chytře řešeny vestavěnou zrcadlovou skříní. Nemovitost je určena výhradně k dlouhodobému podnájmu a je k nastěhování od . Projekt Byty Na Vackově se nachází na klidné adrese Olgy Havlové, v dynamicky se rozvíjející části Prahy 3 – Žižkov. Lokalita nabízí vynikající spojení do centra města, díky tramvajovým a autobusovým zastávkám nedaleko domu, odkud se rychle dostanete na metro linky A nebo B. Obyvatelé mohou využívat blízkost krásného parku Židovské pece, který poskytuje zázemí pro procházky, sportovní vyžití i relaxaci v přírodě. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, včetně obchodů, kaváren, restaurací a škol. Díky rozvoji této oblasti se stává Žižkov ideálním místem pro život s veškerým komfortem velkoměsta a zároveň s příjemnou dávkou klidu a zeleně. Poznámka k ceně: Poplatky za služby vč. pojištění domácnosti a odpovědnosti činí 3.051 Kč/měsíc + elektřina, která bude převedena na nájemníka. Při podpisu smlouvy nájemník hradí první nájemné, dále rezervaci pro agenturu a vratnou jistotu. Pokud se nemůžete na prohlídku bytu dostavit osobně, je možné domluvit prohlídku formou videohovoru. V reakci na tento inzerát o sobě prosím uvádějte alespoň základní informace (počet osob, zaměstnání, od kdy hledáte bydlení, zda máte domácího mazlíčka). Děkujeme.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

38 m²

Price

18 490 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Garden

Yes

Rural

Yes

Price per m²

487 Kč

Map

The listing is located at Olgy Havlové, 130 24 Prague, Czechia

Loading map