Listed yesterday
Marty Krásové, 196 00 Prague, Czechia
12 700 Kč / month
Pronájem bytu 1+kk, 34 m², Praha 9 - Čakovice Nabízíme k pronájmu světlý byt o dispozici 1+kk a podlahové ploše 34 m² v oblíbené lokalitě Praha 9 – Čakovice, ulice Marty Krásové. Součástí pronájmu je také garážové stání v podzemních garážích. Byt je vybaven kuchyňskou linkou, lednicí, postelí, pohovkou a pračkou v koupelně, díky čemuž nabízí pohodlné bydlení bez nutnosti dalších investic. V okolí naleznete kompletní občanskou vybavenost – obchody, restaurace, lékárnu, školy, sportoviště i dostatek zeleně pro volnočasové aktivity. Autobusová zastávka Sídliště Čakovice se nachází přibližně 2 minuty chůze od domu a metro C – Letňany je dostupné během několika minut autobusem. Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost do centra Prahy i příjemné a klidné bydlení. Byt je ideální pro jednotlivce nebo pár hledající komfortní bydlení s dobrou dostupností.
Pronájem bytu 1+kk, 34 m², Praha 9 - Čakovice Nabízíme k pronájmu světlý byt o dispozici 1+kk a podlahové ploše 34 m² v oblíbené lokalitě Praha 9 – Čakovice, ulice Marty Krásové. Součástí pronájmu je také garážové stání v podzemních garážích. Byt je vybaven kuchyňskou linkou, lednicí, postelí, pohovkou a pračkou v koupelně, díky čemuž nabízí pohodlné bydlení bez nutnosti dalších investic. V okolí naleznete kompletní občanskou vybavenost – obchody, restaurace, lékárnu, školy, sportoviště i dostatek zeleně pro volnočasové aktivity.
Autobusová zastávka Sídliště Čakovice se nachází přibližně 2 minuty chůze od domu a metro C – Letňany je dostupné během několika minut autobusem. Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost do centra Prahy i příjemné a klidné bydlení. Byt je ideální pro jednotlivce nebo pár hledající komfortní bydlení s dobrou dostupností.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
34 m²
Price
12 700 Kč
Price per m²
374 Kč
The listing is located at Marty Krásové, 196 00 Prague, Czechia
Loading map