Listed yesterday
Markušova, 149 00 Prague, Czechia
13 500 Kč / month
Pronájem udržovaného bytu 1+kk, 31 m and sup2 Praha 11, Chodov Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o dispozici 1+kk a podlahové ploše 31 m and sup2;, který se nachází ve 4. patře revitalizovaného panelového domu v klidné lokalitě Prahy 11 ulice Markušova. Byt je ideální pro 1 osobu, maximálně pro pár. K nastěhování ihned. Majitelé preferují dlouhodobý pronájem. PROSÍM REAGUJTE PŘES FORMULÁŘ U INZERÁTU JEN TAK SI REZERVUJETE TERMÍN ONLINE. Instrukce chodí obratem e- Byt je v původním, udržovaném stavu a pronajímá se jako částečně zařízený: Pokoj: Světlý obývací prostor s kobercem. Kuchyňský kout: Linka s plynovým sporákem, troubou, lednicí a mrazákem. Úložné prostory: V chodbě jsou prostorné vestavěné skříně, které zajišťují dostatek úložného místa. Příslušenství: Koupelna s vanou, toaleta je řešena samostatně. Samotný dům prošel kompletní revitalizací včetně zateplení, fasády a nového výtahu. V okolí je výborná občanská vybavenost, blízkost zeleně i skvělá dostupnost na metro Chodov. Cenové podmínky: - Nájemné: 13 500 Kč / měsíc - Zálohy na služby: 2 000 Kč / měsíc (1 osoba) (každá další osoba: +500 Kč / měsíc) - Elektřina + plyn: cca 1 000 Kč / měsíc (přepisuje se přímo na nájemce) -Vratná kauce: 27 000 Kč - Provize RK: 0 Kč (provizi hradí pronajímatel)
Pronájem udržovaného bytu 1+kk, 31 m and sup2 Praha 11, Chodov Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o dispozici 1+kk a podlahové ploše 31 m and sup2;, který se nachází ve 4. patře revitalizovaného panelového domu v klidné lokalitě Prahy 11 ulice Markušova. Byt je ideální pro 1 osobu, maximálně pro pár. K nastěhování ihned. Majitelé preferují dlouhodobý pronájem. PROSÍM REAGUJTE PŘES FORMULÁŘ U INZERÁTU JEN TAK SI REZERVUJETE TERMÍN ONLINE. Instrukce chodí obratem e- Byt je v původním, udržovaném stavu a pronajímá se jako částečně zařízený: Pokoj: Světlý obývací prostor s kobercem. Kuchyňský kout: Linka s plynovým sporákem, troubou, lednicí a mrazákem.
Úložné prostory: V chodbě jsou prostorné vestavěné skříně, které zajišťují dostatek úložného místa. Příslušenství: Koupelna s vanou, toaleta je řešena samostatně. Samotný dům prošel kompletní revitalizací včetně zateplení, fasády a nového výtahu. V okolí je výborná občanská vybavenost, blízkost zeleně i skvělá dostupnost na metro Chodov. Cenové podmínky: - Nájemné: 13 500 Kč / měsíc - Zálohy na služby: 2 000 Kč / měsíc (1 osoba) (každá další osoba: +500 Kč / měsíc) - Elektřina + plyn: cca 1 000 Kč / měsíc (přepisuje se přímo na nájemce) -Vratná kauce: 27 000 Kč - Provize RK: 0 Kč (provizi hradí pronajímatel)
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
13 500 Kč
Price per m²
435 Kč
The listing is located at Markušova, 149 00 Prague, Czechia
Loading map