1 room apartment of 30m² in Prague

Vackové, 150 21 Prague, Czechia

20 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 23-02-2026

Pronájem bytu 1+kk 30m²

Pronájem skvělého bytu 1+kk v novostavbě projektu Smíchov City s využitím společné zahrady Nabízíme k pronájmu moderní a plně vybavený byt 1+kk o velikosti 32 m² v nízkoenergetické novostavbě projektu Smíchov City. Byt se nachází ve 2. patře budovy s výtahem a náleží k němu sklepní kóje. Pro obyvatele domu je k dispozici společná zahrada k relaxaci a posezení. Výborně řešený byt je kompletně vybaven kvalitním nábytkem dle fotogalerie. Dispozice a vybavení: - rohová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (varná deska, digestoř, myčka, trouba, mikrovlnná trouba) - v obytné části (22 m²) se nachází dvojlůžko, pohodlná sedačka, TV nábytek, jídelní stůl se židlemi a policový systém - v předsíni (4,3 m²) je k dispozici pračka se sušičkou a velká šatní skříň s dostatkem úložného prostoru - vkusná koupelna (3,7 m²) je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a WC Byt má kvalitní okna pro maximální akustický i tepelný komfort, a centrální systém nuceného větrání s rekuperací. Lokalita: Nová čtvrť Smíchov City nabízí moderní městské bydlení s kompletní občanskou vybaveností. Přímo v komplexu jsou obchody, kavárny, restaurace a další služby. V docházkové vzdálenosti se nachází obchodní centrum Nový Smíchov, sportoviště, parky a oblíbená náplavka u Vltavy pro relaxaci. Výborná dopravní dostupnost — metro, tramvaje, autobusy i vlakové nádraží Smíchov s rychlým spojením do centra. Náklady: - měsíční nájemné 20.000 Kč / měsíc + zálohy na služby - vratná kauce 40.000 Kč - energie se převádí na nájemníka - provize za zprostředkování 20.000 Kč + DPH K nastěhování od nebo dle dohody. Majitelka preferuje zájemce bez domácích mazlíčků a vyhrazuje si právo výběru nájemníka dle svých kritérií. Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

30 m²

Price

20 000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

23-02-2026

Price per m²

667 Kč

Map

The listing is located at Vackové, 150 21 Prague, Czechia

Loading map