1 room apartment of 24m² in Prague

Freyova, 190 07 Prague, Czechia

20 500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 1+kk 24m²

Freyova1kk Nabízíme k pronájmu byt 1+kk nacházející se v blízkosti stanice metra Vysočanská. Byt se pronajímá nezařízený, je však vybaven veškerými potřebnými spotřebiči. Lokalita se vyznačuje výbornou dopravní dostupností. Železniční stanice Libeň umožňuje dojezd do centra města přibližně za 6 minut. V docházkové vzdálenosti se nachází stanice metra linky B Vysočanská, stejně jako tramvajové a autobusové zastávky. V okolí je kompletní občanská vybavenost: školy, mateřské školy, obchody, obchodní centra, pošta, restaurace, lékárna a poliklinika. Byt je k nastěhování od . Nájemné: 20 500,-Kč. Poplatky: 2 500,-Kč. pro jednu osobu (+ 1 000,-Kč. za druhou osobu) Kauce: 23 000,-Kč. Provize: 20 500,-Kč.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

24 m²

Price

20 500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Furnished

Yes

Price per m²

854 Kč

Map

The listing is located at Freyova, 190 07 Prague, Czechia

Loading map