1 room apartment of 35m² in Teplice

Antonína Sochora 1516/2, 415 01 Teplice, Czechia

10 300 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 1+1 v ulici A.Sochora v Teplicích (1601)

Byt 1+1 v 16. nadzemním podlaží po kompletní rekonstrukci o celkové rozloze 35,14 m2 orientovaný na západní stranu. Byt 1+1 v 16. nadzemním podlaží po kompletní rekonstrukci o celkové rozloze 35,14 m2 orientovaný na západní stranu. Byt je vhodný pro dvě až tři osoby. Celý byt prošel v předchozích letech rozsáhlou nákladnou rekonstrukcí včetně veškerých rozvodů. Dva prostorné samostatné pokoje, krásná koupelna se sprchovým koutem, WC a přípravou pro pračku. Moderní kuchyňská linka, malá sklo-keramická deska pro vaření, prostor pro vestavěnou myčku nebo ledničku. Připravené datové rozvody pro rychlé, levné internetového připojení. Jedná se o velmi příjemný moderní reprezentativní byt. Společné části domu jsou monitorovány bezpečnostními kamerami. V domě dva výtahy, služba domovníka, v přízemí domu cukrárna, kadeřnictví, občerstvení atd. Vedle bytového domu nákupní centrum a veřejné parkoviště.Hledáme dlouhodobé nájemníky, nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení. K uvedenému nájmu budou připočítány zálohy na vodu, teplo, úklid, osvětlení společných prostor apod. Zálohy jsou vždy jednou ročně vyúčtovány. V bytě jsou samostatné měřidla teplé a studené vody a tepla. Elektroměr bytu přepisujeme vždy na nájemníka.Požadujeme kauci ve výši tří nájmů. Prokázaní vlastních příjmů např. pracovní smlouvou případně doporučení z předchozího místa bydliště je zásadní výhodou při konečném výběru nájemníka.Více informací u makléře při osobní prohlídce bytu.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

35 m²

Price

10 300 Kč

Price per m²

294 Kč

Map

The listing is located at Antonína Sochora 1516/2, 415 01 Teplice, Czechia

Loading map