3 rooms apartment of 66m² in Nový Jičín

K Nemocnici, 741 01 Nový Jičín, Czechia

15 500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem byt 2+1, Nový Jičín, K Nemocnici

Nabízíme atraktivní možnost dlouhodobého pronájmu bytu 2+1 v 1. patře cihlového domu v Novém Jičíně na ulici K Nemocnici.Byt je po částečné rekonstrukci a nabízí kuchyni, dva průchozí pokoje a koupelnu se sprchovým koutem a WC. V předsíni a v pokojích je koberec, v kuchyni a v koupelně je na podlaze dlažba.Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) zatím nebyl dodán, proto je v souladu se zákonem uvedena energetická náročnost třídy G.Nájemné včetně energií pro 2 osoby činí 15 500 Kč měsíčně. Vratná kauce je stanovena na 25 000 Kč a provize realitní kanceláře činí 15 500 Kč. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemníka podle jím stanovených kritérií.Myslíte si, že by tento byt mohl být ideální pro vaše nové bydlení? Stačí zavolat a domluvit si prohlídku. Se mnou jde realitní byznys snadno a rychle!

Property type

apartment

Rooms

3

Size

66 m²

Price

15 500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

New build

Yes

Price per m²

235 Kč

Map

The listing is located at K Nemocnici, 741 01 Nový Jičín, Czechia

Loading map