2 rooms apartment of 60m² in Brno

Auerswaldova, 601 47 Brno, Czechia

20 500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Podnájem bytu 2+kk, Brno - Zábrdovice, ul. Auerswaldova, novostavba, terasa, garážové stání, první nájemník

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k podnájmu moderní byt 2+kk o velikosti 46,7 m 2 , který se nachází v novostavbě na ulici Auerswaldova v městské části Brno–Zábrdovice. Byt je umístěn v 7. nadzemním podlaží novostavby s výtahem a díky velkým proskleným plochám působí velmi světlým a vzdušným dojmem. Výhoda prvního nájemníka. Dominantou bytu je obývací pokoj s kuchyňským koutem, který je vybaven kvalitní kuchyňskou linkou včetně vestavěné trouby, varné desky, digestoře, lednice s mrazákem a myčky. Z obývací části je přímý vstup na terasu, která nabízí orientaci na areál Nové Zbrojovky – ideální místo pro ranní kávu nebo večerní posezení. Koupelna je vybavena vanou, toaletou, umyvadlem se skříňkou, otopným žebříkem a přípojkou na pračku. Součástí úprav bude rozdělení prostoru příčkou na dvě místnosti, čímž vznikne možnost oddělit spací část od kuchyňské a obývací zóny. Díky tomu byt nabídne větší soukromí i praktičtější uspořádání. Fotografie budou postupně aktualizovány podle aktuálního stavu. V bytě je podlahové vytápění, elegantní vinylové podlahy, rekuperace v pobytových místnostech, velkoformátová okna s trojskly a koupelna v čistém, moderním designu. Nízké provozní náklady jsou díky PENB třídy B samozřejmostí. Možností podnájmu je garážové stání, které zajišťuje pohodlné a bezproblémové parkování přímo v domě. Dům se nachází v Zábrdovicích s dobrou dostupností do centra města – v blízkosti jsou zastávky MHD, obchody, kavárny i fitness centrum. Lokalita je ideální pro jednotlivce či pár, kteří hledají komfortní a moderní bydlení v blízkosti centra Brna. Dopravní dostupnost je vynikající, s rychlým napojením na městský okruh a do všech částí města. Prohlídka je možná po domluvě s uvedeným makléřem.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

60 m²

Price

20 500 Kč

Price per m²

342 Kč

Map

The listing is located at Auerswaldova, 601 47 Brno, Czechia

Loading map