5 rooms house of 144m² in Průhonice

Pod Valem Ⅱ. 867, 252 43 Průhonice, Czechia

60 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pod Valem II., Průhonice - Praha-západ | Pronájem, Rodinný dům 5+kk, 200 m²

Nabízíme k pronájmu rodinný dům se zahradou v klidné rezidenční oblasti ve vyhledávané lokalitě v Průhonicích, cca 15 min. jízdy od centra Prahy. Dům má výhodnou polohu nedaleko Průhonického zámku, parku a Dendrologické zahrady, s kvalitní občanskou vybaveností v okolí a mnoha možnostmi sportovního vyžití - obchodní zóna a Aquapark Čestlice. 15 minut trvá jízda do mezinárodní školy PBS (zastávka školního autobusu je nedaleko od domu). V přízemí domu se nachází prostorný obývací pokoj s krbem , jídelnou, plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu a zahradu, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi. V horním patře je galerie, 4 ložnice, koupelna s vanou, sprchovým koutem a bidetem, samostatná toaleta a 2 sdílené balkony . V suterénu se nachází prádelna, kotelna a skladové prostory. V přízemí domu se nachází prostorný obývací pokoj s krbem , jídelnou, plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu a zahradu, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi. V horním patře je galerie, 4 ložnice, koupelna s vanou, sprchovým koutem a bidetem, samostatná toaleta a 2 sdílené balkony . V suterénu se nachází prádelna, kotelna a skladové prostory. Laminátové podlahy, dlažba, francouzská okna, žaluzie, sítě proti hmyzu, plynový kotel, myčka, mikrovlnná trouba, satelitní TV připojení, alarm s napojením na policejní pult ochrany. Garáž pro dva vozy .

Property type

house

Rooms

5

Size

144 m²

Price

60 000 Kč

Price per m²

417 Kč

Map

The listing is located at Pod Valem Ⅱ. 867, 252 43 Průhonice, Czechia

Loading map