3 rooms apartment of 96m² in Prague

Naardenská 675/9, 162 00 Prague, Czechia

38 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Naardenská, Liboc - Praha 6 | Pronájem, Byt 3+kk, 114 m²

Nabízíme k pronájmu byt se 2 balkony a výhledy do zeleně ve 2. patře rezidenčního komplexu s ostrahou a podzemním parkováním v klidném prostředí v bezprostřední blízkosti Libockého rybníka, nedaleko obory Hvězda a Divoké Šárky. Pár minut chůze k autobusu nebo tramvaji, 10 minut jízdy ke stanici metra Dejvická. Dobrá dostupnost do mezinárodních škol a na letiště. Byt má prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a rohovým balkonem s krásným výhledem do okolí, 2 ložnice se společným balkonem , koupelnu s vanou, bidetem a toaletou, šatnu s úložným prostorem, toaletu pro hosty a vstupní halu. Byt má prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a rohovým balkonem s krásným výhledem do okolí, 2 ložnice se společným balkonem , koupelnu s vanou, bidetem a toaletou, šatnu s úložným prostorem, toaletu pro hosty a vstupní halu. Parkety , dlažba, bezpečnostní dveře, francouzská okna, žaluzie, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, sklep , výtah, kamerový systém. K dispozici je 1 garážové stání (v ceně).

Property type

apartment

Rooms

3

Size

96 m²

Price

38 000 Kč

Price per m²

396 Kč

Map

The listing is located at Naardenská 675/9, 162 00 Prague, Czechia

Loading map