3 rooms apartment of 57m² in Karviná

tř. Osvobození 1721/9, 735 06 Karviná, Czechia

7 550 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 22-05-2026

Bydlení, které dává smysl – prostorný a útulný byt v cihlovém domě - dostupný od 22. 05. 2026

Bydlení, které dává smysl – prostorný a útulný byt v cihlovém domě - dostupný od 22. 05. 2026 Hledáte místo, kde se budete cítit opravdu doma? Tento příjemný byt o dispozici 2+1 ve druhém patře cihlového domu vás potěší svou vzdušností, klidem i praktickým uspořádáním. Neprůchozí, velkoryse řešené pokoje s plovoucími podlahami nabízejí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení i vlastní styl. Čtvercová kuchyně s novou kuchyňskou linkou působí čistě a svěže a poskytuje dostatek místa pro každodenní život. Praktickým bonusem je také komora s přípojkou na pračku, která elegantně řeší úložný i technický prostor. Samotný dům má klidný a udržovaný vchod, což jen podtrhuje příjemnou atmosféru celého bydlení. Lokalita nabízí vše, co potřebujete ke spokojenému životu – výbornou dopravní dostupnost, kompletní občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti, zeleň v okolí i pohodlné možnosti parkování. Zkrátka místo, kde se dobře bydlí každý den. Zaujal vás tento byt? Neváhejte

Property type

apartment

Rooms

3

Size

57 m²

Price

7 550 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

22-05-2026

Parking

Yes

Price per m²

132 Kč

Map

The listing is located at tř. Osvobození 1721/9, 735 06 Karviná, Czechia

Loading map