Zveřejněno včera

byt s 1 ložnicí o velikosti 25 m² v Praha

Sezimova 437/7, 140 00 Prague, Czechia

15 125 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Světlý 1+kk po rekonstrukci, Nusle

Nabízíme k pronájmu moderní byt 1+kk o podlahové ploše 27,5 m² v žádané lokalitě Praha – Nusle, v ulici Sezimova, jen pár minut chůze od Náměstí Bratří Synků. Byt se nachází v kompletně zrekonstruovaném domě, kde prošly renovací nejen jednotlivé bytové jednotky, ale také společné prostory a fasáda domu. Interiér bytu je zcela nový a budoucí nájemci budou jeho prvními obyvateli po rekonstrukci. Součástí bytu je obývací pokoj s kuchyňskou linkou vybavenou spotřebiči značky Concept, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní předsíň s přípojkou na pračku. Okna bytu jsou orientována do zeleného vnitrobloku. Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost a výbornou dopravní dostupnost do centra i ostatních částí Prahy. Tramvajová zastávka Náměstí Bratří Synků se nachází v bezprostřední blízkosti domu. V okolí najdete řadu kaváren, restaurací, obchodů i služeb, včetně supermarketů Penny Market a Lidl. K relaxaci a procházkám lze využít nedaleký park Havlíčkovy sady známý jako Grébovka. Měsíční poplatky činí 1 650 Kč + elektřina. V domě jsou zároveň k dispozici k pronájmu i další nově zrekonstruované bytové jednotky o dispozicích od 1+kk až po 2+kk. Rádi Vám představíme i ostatní dostupné byty a pomůžeme vybrat variantu, která Vám bude nejlépe vyhovovat. V případě dotazů či zájmu o prohlídku mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

25 m²

Cena

15 125 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Novostavba

Ano

Cena za m²

605 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Sezimova 437/7, 140 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Na Vyhlídce, 180 00 Prague, Czechia

12 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 14.08 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 14 m²

Slavětínská, 190 14 Prague, Czechia

12 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 10.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 10 m²

Za Pohořelcem, 162 01 Prague, Czechia

12 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (25.0 m²) k pronájmu v Praha (Sezimova 437/7, 140 00 Prague, Czechia) – rentola.cz